Od května jsme pro Vás snížili cenu dopravy PPL Parcelshop a Parcelbox od 42 Kč bez DPH do 71 Kč bez DPH podle hmotnosti zásilky. Při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko poskytujeme nadále dopravu zdarma pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Baterie lithiová knoflíková GP CR2032 v blistru

Lithiové knoflíkové baterie vhodné do kalkulaček a dalších drobných elektrospotřebičů.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 54916
Baterie lithiová knoflíková GP CR2032 v blistru Baterie lithiová knoflíková GP CR2032 v blistru
Baterie lithiová knoflíková GP CR2032 v blistru Baterie lithiová knoflíková GP CR2032 v blistru

30,00 Kč bez DPH

C

36,30 s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 54916
  • Balení: 1/5
  • Hmotnost v kg: 0,05

Typ: 3 V (CR2032)
Rozměry: 20 x 3,2 mm

Baterie, akumulátory nebo knoflíkové články uváděné naší společností KAMÍR a Co spol. s r.o. jsou označeny stanoveným grafickým symbolem přeškrtnuté popelnice. Tento symbol značí, že baterie nepatří do směsného odpadu a musí být odevzdány na místě k tomu určeném. V případě přítomnosti těžkého kovu v některých typech baterií, musí být pod grafickým symbolem doplněn údaj o chemickém složení baterie Hg pro rtuť, Cd pro kadmium a Pb pro olovo. U skupiny přenosných a automobilových baterií nebo akumulátorů dbáme na to, aby viditelně, čitelně a nesmazatelně obsahovaly údaj o své kapacitě

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].