Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Laso trikové Bang, 2,5 m, směs barev

Trikové laso pro nejmenší. 

  • Ruční výroba.
  • Vhodné na tábory, nebo pro zlepšení uzlařských dovedností.
  • Průměr 6mm, délka 2,5m.
  • Pestré barvy.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 78373
Laso trikové Bang, 2,5 m, směs barev Laso trikové Bang, 2,5 m, směs barev
Laso trikové Bang, 2,5 m, směs barev Laso trikové Bang, 2,5 m, směs barev

132,23 Kč bez DPH

B

160,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 78373
  • Hmotnost v kg: 0,08

Trikové laso pro nejmenší je vyrobeno z kvalitného lana o průměru 6mm. Délka lana 2,5 m. 

Rozvíjejte svoje dovednosti a kupte si naše trikové laso pro nejmenší, vhodné na tábory, nebo pro zlepšení uzlařských dovedností. Pevná, ale posunovací honda. Jednoduché nastavení velikosti podle potřeby. Pro dospělé vhodné na show vystoupení.

Výhodou lasa je mechanismus, díky kterému nemusíte lano protáčet mezi prsty při točení a můžete se věnovat různým trikům - lasem se dá například točit i pusou, přehazovat si ho snadno za zády, roztočit talíř, motýlka a další.

Zákazníci také hledají jako: laso na koně pro děti

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].