Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Krmítko na minerální lizy Microfeeder

Krmítko pro skot a koně. Vhodné na pevnou i sypkou formu. Krmivo chráněno před deštěm.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33866
Krmítko na minerální lizy Microfeeder Krmítko na minerální lizy Microfeeder

7 050,00 Kč bez DPH

C

8 530,50 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 33866
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 35

Plast odolný mrazu i slunci.
Vhodné na pastvu i do stáje.
Protizávaží na dně krmítka zajišťuje, že se vždy vrátí do svislé polohy.
Nevhodné pro dlouhorohý dobytek.
K zamezení posunu krmítka na svažitém terénu je možnost uchycení ze spodní strany pomocí šroubu např. řetězem (řetěz není součástí dodávky).
Umístěte krmítko tak, aby bylo kolem něho 10 - 15 m volné pastviny.
Doporučená max. náplň 25 kg nebo 20 l krmiva.

Ekonomika při použití MicroFeederu
Minerální krmivo ve formě pelet či miikrogranulí je pro zvířata i farmáře nejvýhodnější co do manipulace i příjmu zvířaty. Při pastvě však nastává menší problém – jak minerály podávat? Microfeeder tento problém ekonomicky vyřeší. Pokusem na farmě „Vildmosen“ v Dánsku byla zjištěna úspora až 30 % minerálií při použití MicroFeederu oproti klasickému krmení mineráliemi. Test provedený švédskými farmáři jasně dokazuje, že při pouzití sypkých minerálií je celé stádo vyrovnanější než při použití lizů. Též se o 13 % zvýšil počet zabřeznutých jalovic po první inseminaci. MicroFeeder odbourává stres ve stádu – zvířata ho často používají jako hračku.

Rozměry:

  • výška 88 cm
  • průměr 77 cm
  • hmotnost 39 kg

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].