Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Kopytní balzám na poškozené kopyto Topvet - 500 ml

Kopytní balzám pro koně s poškozenými a lámavými kopyty značky Topvet.

 • složen z luxusních olejů a vosků
 • výživa, regenerace, ochrana
 • český výrobce Topvet

 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 70937
Kopytní balzám na poškozené kopyto Topvet - 500 ml Balzám kopytní pro poškozené kopyto TOPVET, 500ml
Varianty

246,28 Kč bez DPH

B

298,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 70937
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 1
 • Značka: TOPVET - MVDR. Jiří Pantůček

Je určený pro koně s poškozeným, suchým a lámavým kopytem. Originální receptura kopytní tkáň vyživuje, regeneruje a chrání před agresivním prostředím. Kopyto je po použití zdravé, elastické a připravené na vysokou zátěž. Směs luxusních olejů díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin přirozeným způsobem vyživuje a regeneruje. Směs vosků kopyto chrání. Bylinná směs dodá kopytu lesk a barvu.

 

SLOŽENÍ: Vazelína, Lanolin, Včelí vosk, Dýňový olej, Vavřínový olej, Omega-3 olej, Rakytníkový olej, Vitamín E, Měsíčkový olej

NÁVOD K POUŽITÍ: Kopyto důkladně zbavte mechanických nečistot. Aplikujte dostatečné množství a rozetřete na celou plochu kopyta a střelky. Používejte do vyhojení každý den. Jakmile dosáhnete požadovaného výsledku, používejte kopytní balzám pro zdravé kopyto.

UPOZORNĚNÍ: Používejte dle návodu k použití. Nepoužívejte na sliznice a otevřené rány. Nepoužívejte vnitřně. Pouze pro zvířata.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

 

Schváleno ÚSKVBL 153-16/C. 

Zákazníci také hledají jako: mazání na kopyta, balzám na kopyta

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Použití
  Zuzana, 31.08.2022 13:45:49
  Dobrý den, je toto mazání vhodné i pro kravské kopyto? Jestliže ano, musí se po aplikaci ovazovat, aby se zabránilo případnému oliznutí nebo to v takto malé koncentraci nevadí, pokud to olíže?
  • RE: Použití
   Eva, 31.08.2022 15:43:21
   Dobrý den, balzám je vhodný na všechny druhy problémové rohoviny, tudíž a pro kravské paznechty. Obsahuje vazelínu, vosk a směs olejů, které nejsou pro zvířecí organismus škodlivé, nicméně se nedoporučuje používat na sliznice a otevřené rány. Problém bych viděla při použití většího množství nebo při alergii na nějakou složku, kterou balzám obsahuje. Hezký den Eva

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].