Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Kladívkové šrotovníky

Kladívkové šrotovníky jsou určeny na zpracování obilí (pšenice, ovsa, ječmene), zrn z kukuřice, rýže, fazolí, kaštanů apod. Jsou oblíbené díky jejich efektivitě, rychlosti a schopnosti zpracovávat různé typy obilnin a sypkých materiálů. Šrotovníky na obilí jsou užitečné v situacích, kde je potřeba rychle přeměnit velké množství obilí na krmivo nebo jinou formu, která je snadněji využitelná pro další zpracování nebo konzumaci zvířaty. Získaný produkt je hodnotným krmivem nejen pro slepice, ale také pro králíky, prasata, krávy a další hospodářská zvířata.

Kladívkové šrotovníky nejsou určeny na zpracování olejnin.

Kromě šrotovníků na obilí najdete v naší nabídce také krmivo pro slepice, krmivo pro králíky, krmivo pro ovce a kozydoplňky pro výkrm prasat a vše pro krmení telat.

Při práci se šrotovníkem používejte chrániče sluchu, protiprachovou masku, ochranné rukavice a ochranu očí.

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeny 3 produkty
1