Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Hárací kalhotky

I fenky mají své dny! Nedílnou součástí výbavy pro psí slečny při hárání jsou hárací kalhotky. Při hárání je důležité, aby se fenka cítila dobře a vám nevznikly nežádoucí škody. Zajistěte tedy svému pejskovi při hárání odpovídající pohodlí. Zároveň tím zamezíte poškození interiéru.

Hárací kalhotky jsou účelně zpracované a vyrábí se v několika velikostech pro velká i menší plemena. Použitý materiál je měkký a prodyšný. Lze použít i slipové vložky, které můžete měnit dle potřeby. Hárací kalhotky zajistí vašemu pejskovi komfort v době hárání.

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeny 2 produkty
1

Podívejte se také na naši kompletní nabídku v sekci potřeby pro psy.