Zboží zakoupené v e-shopu v období od 1.12. do 24.12.2023 můžete vyměnit až do 15.1.2024. Pozor! Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Elektronická past na krysy a potkany PSERK

Vysoce efektivní elektronická past na krysy a potkany PSERK. Past funguje velice rychle a humánně. Použití pasti je netoxické, není potřeba použití chemikálií nebo jedů.

  • Signalizace aktivace a nízkého stavu baterie.
  • Jednoduchá instalace.
  • Jednoduché čištění.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44185
nové
Elektronická past na krysy a potkany PSERK Elektronická past na krysy a potkany PSERK
Elektronická past na krysy a potkany PSERK Elektronická past na krysy a potkany PSERK

1 570,25 Kč bez DPH

B

1 900,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 44185
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,5

Patentovaná technologie, certifikace CE. Při otvírání pasti se z bezpečnostních důvodů vypne proud. Past má světla, která signalizují aktivaci a nízký stav baterie. Díky odnímací komoře je možné past jednoduše vyčistit pez poškození elektronické části pasti.

Před použitím je potřeba vložit 4 baterie C (nejsou součástí balení), na tyto baterie je past schopna zabít až 50 potkanů.

Rozměry: cca 12,5 x 10,5 x 22 cm (výška x šířka x hloubka)

Zákazníci také hledají jako: elektronická past na krysy a potkany PEST-STOP

Soubory ke stažení

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].