Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Pastička na krysy a potkany, dřevěná, 165 x 75 mm

Jde o klasickou bukovou sklapovací past na krysy. Opatří se vhodnou návnadou, pak natáhne a zajistí. Jako návnadu lze použít sýr, salám, slaninu, oříšky, případně i sladce vonící potraviny. Umístění pasti je vhodné všude tam, kde se vyskytují krysy, ale mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44351
Pastička na krysy a potkany, dřevěná, 165 x 75 mm Pastička na krysy a potkany, dřevěná
Pastička na krysy a potkany, dřevěná, 165 x 75 mm Pastička na krysy a potkany, dřevěná

25,00 Kč bez DPH

A

30,25  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 44351
  • Balení: 1/15
  • Hmotnost v kg: 0,096

Jde o klasickou tradiční past na krysy známou již po desetiletí. Velice snadno se aplikuje a má vysokou účinnost. Navíc lze tuto past opakovaně používat. Je lehká, skladná a nenápadná. Nejčastěji se hodí pro použití v domácnostech, domech i na chalupách, ale také v chlévech a hospodářských budovách, různých provozech a výrobnách, atd.

Hlavní výhodou tohoto výrobku je to, že pracuje výhradně na fyzikální bázi. Je bez jakýchkoliv jedů a toxických látek. Navíc umožňuje bleskové usmrcení chycených krys.

Rozměry: 165 x 75 mm

Zákazníci také hledají jako: pastička na potkany, pastička na krysy

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: