Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Elektrolyt Horse Master Equisport - balení 1 l

Elektrolyt pro koně ve vysoké zátěži značky Horse Master ve dvou baleních.

  • Vhodné pro koně ve vysokém sportu
  • Doplňuje elektrolyty při nadměrném pocení
  • Zdroj živin po zátěži

Více informací o produktu

Objednací číslo: 86288
Elektrolyt Horse Master Equisport - balení 1 l Elektrolyt Horse Master Equisport, 1l
Elektrolyt Horse Master Equisport - balení 1 l Elektrolyt Horse Master Equisport, 1l

286,96 Kč bez DPH

A

330,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 86288
  • Hmotnost v kg: 1

Nahrazuje ztracené elektrolytické soli a doplňuje zdroj živin. Vhodný pro regeneraci při dostizích, závodech, těžkém tréninku, vytrvalosti nebo přepravě koní. Elelktrolyt Horse Master poskytuje vyvážený a ihned vstřebatelnou dávku hlavních elektrolytů v koncentrované a chutné formě, přidaný glycin pomáhá lepší vstřebatelnosti elektrolytických solí.

Použití a dávkování: 

Před použitím dobře protřepejte. Do krmné dávky přidávejte 50ml po zátěži nebo při stresu. Voda by měla být dostupná po celou dobu užívání. 

Složení:

Voda, chlorid sodný, dextróza (cukr), chlorid draselný, chlorid vápanatý, chlorid hořečnatý.

 

Registrační číslo provozu: CZ 801204-01.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].