Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Elektrolyt Horse Master Equisport - balení 1 l

Elektrolyt pro koně ve vysoké zátěži značky Horse Master ve dvou baleních.

  • Vhodné pro koně ve vysokém sportu
  • Doplňuje elektrolyty při nadměrném pocení
  • Zdroj živin po zátěži

Více informací o produktu

Objednací číslo: 86288
Elektrolyt Horse Master Equisport - balení 1 l Elektrolyt Horse Master Equisport, 1l

304,46 Kč bez DPH

B

341,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 86288
  • Hmotnost v kg: 1

Nahrazuje ztracené elektrolytické soli a doplňuje zdroj živin. Vhodný pro regeneraci při dostizích, závodech, těžkém tréninku, vytrvalosti nebo přepravě koní. Elelktrolyt Horse Master poskytuje vyvážený a ihned vstřebatelnou dávku hlavních elektrolytů v koncentrované a chutné formě, přidaný glycin pomáhá lepší vstřebatelnosti elektrolytických solí.

Použití a dávkování: 

Před použitím dobře protřepejte. Do krmné dávky přidávejte 50ml po zátěži nebo při stresu. Voda by měla být dostupná po celou dobu užívání. 

Složení:

Voda, chlorid sodný, dextróza (cukr), chlorid draselný, chlorid vápanatý, chlorid hořečnatý.

 

Registrační číslo provozu: CZ 801204-01.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].