Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Dětská sada na čištění Horze, pro nejmenší - růžová

Sada čištění pro nejmenší děti značky Horze.

  • Balené v plastovém průsvitném obalu. 
  • Obsahuje 6 ks čištění. 
  • Zářivé dětské barvičky. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 79009
Dětská sada na čištění Horze, pro nejmenší - růžová Sada čištění pro nejmenší děti Horze, růžová

247,11 Kč bez DPH

B

299,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 79009
  • Balení: 1/10
  • Hmotnost v kg: 0,65

Sada čištění pro nejmenší děti obsahuje celkem 6 ks čištění ( háček na kopyta, hřebínek, kartáč, rýžový kartáč, houbu a dočišťovací kartáček. čištění je zdobeno stříbrnými krystalky ve tvaru srdíček. Sada je balená v plastovém průsvotném obalu se stahováním na šnůrku. 

Zákazníci také hledají jako: dětské čištění na koně Horze

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].