Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

CircoBright SFM kyselý - proplach po dojení - 20 kg

Kyselý kapalný čisticí prostředek pro dojicí zařízení a systémy chlazení mléka.

  • Důkladné čištění
  • Silná kyselina
  • Účinný
  • Udržitelný
  • Snížená pěnivost a šetrné působení

Více informací o produktu

Objednací číslo: 20006
CircoBright SFM kyselý - proplach po dojení - 20 kg CircoBright SFM kyselý - proplach po dojení 20 kg

1 230,00 Kč bez DPH

CH

1 488,30 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 20006
  • Balení: 1/24
  • Hmotnost v kg: 20

Profesionální odstranění vodního kamene. Je účinný i proti odolným usazeninám. Snížená pěnivost a šetrné působení. CircoBright SFM splňuje nejvyšší očekávání a rozpouští i ty nejodolnější minerální usazeniny. Navržen pro důkladné čištění bez ohledu na typ vody. Pro použití v konvenčních dojicích systémech.

Vlastnosti a výhody produktu:

Důkladné čištění
CircoBright SFM čistí všechna standardní dojicí zařízení a systémy chlazení mléka.

Silná kyselina
Dochází k profesionálnímu odstraňování vápenatých usazenin a je zabráněno jejich opětovnému ukládání v systému. Čištění od usazenin zajišťuje správnou funkci elektrod pro měření dojivosti.

Účinný
CircoBright SFM rozpouští usazené minerály a zabraňuje vzniku nových usazenin. Odstranění minerálních usazenin zvyšuje čisticí a dezinfekční potenciál chlorovaných alkalických čisticích prostředků GEA. Udržování vašeho zařízení v čistotě prodlužuje jeho životnost a snižuje potřebu údržby a oprav.

Udržitelný
CircoBright SFM neobsahuje žádnou kyselinu fosforečnou, fosfáty, nitráty ani QAC (kvarterní amoniové sloučeniny).

Snížená pěnivost a šetrné působení
Při správném použití jsou všechny povrchy pro přepravu mléka vyrobené z nerezové oceli, skla, plastu, pryže a silikonu šetrně vyčištěny.

Kyselý kapalný čisticí prostředek pro dojicí zařízení a systémy chlazení mléka

Informace o použití:
Koncentrace: 0,4 % obj. (40 ml / 10 l)
Teplota: 40–60 °C
Čas: 10–20 min

Použití
Předem vypláchněte vlažnou vodou. Vyčistěte pomocí CircoBright SFM. Opláchněte pitnou vodou. Doporučuje se každodenní střídavé používání alkalického čisticího prostředku:

Ráno alkalické čištění pomocí CircoSuper AFM nebo CircoTop AFM
Večer kyselé čistění s použitím CircoBright SFM

Složení CircoBright SFM bylo vyvinuto pro libovolnou tvrdost vody. Váš specialista GEA a váš místní prodejce vám rádi doporučí individuální dávkování na základě lokálních podrobných analýz.

Skladování
Skladujte v chladu, ale nevystavujte teplotám pod bodem mrazu. Chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Použitý výrobek již nevracejte zpět do původního obalu. Nemíchejte s čisticími prostředky obsahujícími chlor. Budou se uvolňovat toxické plyny (chlor)! Nádoby uchovávejte důkladně uzavřené. Trvanlivost do: Za předpokladu, že jsou dodržena opatření pro skladování, viz datum minimální trvanlivosti uvedené na etiketě.

Informace o výrobku
Složení: kyselina sírová
Hustota: 1,06–1,09 g/cm3 při 25 °C
pH: 2,2–2,6 při 0,5 % obj.

Speciální pokyny
Dodržujte prosím upozornění týkající se nebezpečnosti a pokyny pro bezpečné zacházení uvedené v samostatných bezpečnostních listech. Pouze pro profesionální uživatele.

Soubory ke stažení

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].