Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

CircoBright SFM kyselý - proplach po dojení - 20 kg

Kyselý kapalný čisticí prostředek pro dojicí zařízení a systémy chlazení mléka.

  • Důkladné čištění
  • Silná kyselina
  • Účinný
  • Udržitelný
  • Snížená pěnivost a šetrné působení

Více informací o produktu

Objednací číslo: 20006
CircoBright SFM kyselý - proplach po dojení - 20 kg CircoBright SFM kyselý - proplach po dojení 20 kg

1 160,00 Kč bez DPH

CH

1 403,60 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 20006
  • Balení: 1/24
  • Hmotnost v kg: 20

Profesionální odstranění vodního kamene. Je účinný i proti odolným usazeninám. Snížená pěnivost a šetrné působení. CircoBright SFM splňuje nejvyšší očekávání a rozpouští i ty nejodolnější minerální usazeniny. Navržen pro důkladné čištění bez ohledu na typ vody. Pro použití v konvenčních dojicích systémech.

Vlastnosti a výhody produktu:

Důkladné čištění
CircoBright SFM čistí všechna standardní dojicí zařízení a systémy chlazení mléka.

Silná kyselina
Dochází k profesionálnímu odstraňování vápenatých usazenin a je zabráněno jejich opětovnému ukládání v systému. Čištění od usazenin zajišťuje správnou funkci elektrod pro měření dojivosti.

Účinný
CircoBright SFM rozpouští usazené minerály a zabraňuje vzniku nových usazenin. Odstranění minerálních usazenin zvyšuje čisticí a dezinfekční potenciál chlorovaných alkalických čisticích prostředků GEA. Udržování vašeho zařízení v čistotě prodlužuje jeho životnost a snižuje potřebu údržby a oprav.

Udržitelný
CircoBright SFM neobsahuje žádnou kyselinu fosforečnou, fosfáty, nitráty ani QAC (kvarterní amoniové sloučeniny).

Snížená pěnivost a šetrné působení
Při správném použití jsou všechny povrchy pro přepravu mléka vyrobené z nerezové oceli, skla, plastu, pryže a silikonu šetrně vyčištěny.

Kyselý kapalný čisticí prostředek pro dojicí zařízení a systémy chlazení mléka

Informace o použití:
Koncentrace: 0,4 % obj. (40 ml / 10 l)
Teplota: 40–60 °C
Čas: 10–20 min

Použití
Předem vypláchněte vlažnou vodou. Vyčistěte pomocí CircoBright SFM. Opláchněte pitnou vodou. Doporučuje se každodenní střídavé používání alkalického čisticího prostředku:

Ráno alkalické čištění pomocí CircoSuper AFM nebo CircoTop AFM
Večer kyselé čistění s použitím CircoBright SFM

Složení CircoBright SFM bylo vyvinuto pro libovolnou tvrdost vody. Váš specialista GEA a váš místní prodejce vám rádi doporučí individuální dávkování na základě lokálních podrobných analýz.

Skladování
Skladujte v chladu, ale nevystavujte teplotám pod bodem mrazu. Chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Použitý výrobek již nevracejte zpět do původního obalu. Nemíchejte s čisticími prostředky obsahujícími chlor. Budou se uvolňovat toxické plyny (chlor)! Nádoby uchovávejte důkladně uzavřené. Trvanlivost do: Za předpokladu, že jsou dodržena opatření pro skladování, viz datum minimální trvanlivosti uvedené na etiketě.

Informace o výrobku
Složení: kyselina sírová
Hustota: 1,06–1,09 g/cm3 při 25 °C
pH: 2,2–2,6 při 0,5 % obj.

Speciální pokyny
Dodržujte prosím upozornění týkající se nebezpečnosti a pokyny pro bezpečné zacházení uvedené v samostatných bezpečnostních listech. Pouze pro profesionální uživatele.

Soubory ke stažení

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].