Zboží zakoupené v e-shopu v období od 1.12. do 24.12.2023 můžete vyměnit až do 15.1.2024. Pozor! Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Čabraka na uši Eskadron Heritage Crystal - béžová, Pony

Háčkovaná čabraka značky Eskadron z oblíbené kolekce Heritage.

  • Elastické uši.
  • Kontrastní lem zdobený krystalky.
  • Logo Eskadron.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 77268
Čabraka na uši Eskadron Heritage Crystal - béžová, Pony Čabraka Eskadron Crystal Heritage, béžová, Pony

652,89 Kč bez DPH

B

790,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 77268
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,12

Čabraky v nových barvách z kolekce Eskadron Heritage. Elastické uši a kontrastní logo Eskadron včetně zdobeného lemu krystalky podtrhují jedinečnost těchto čabrak. Spolu s podsedlovými dečkami tvoří nádherný set na koně, který si můžete doladit v několika barvách. 

Parametry

BarvyBéžová
VelikostPony

Zákazníci také hledají jako: náušníky Eskadron Heritage

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].