Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Veterinární bylinný šampon Eliott s kopřivou - 2000 ml

Šampon s obsahem bylin a kopřivy značky Eliott.

  • Antibakteriální účinky.
  • Snižuje tvorbu lupů. 
  • Protizánětlivý. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 75834
Veterinární bylinný šampon Eliott s kopřivou - 2000 ml Šampon bylinný s kopřivou Eliott, 2000 ml

487,60 Kč bez DPH

A

590,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 75834
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 2,1

Šampon značky Eliott je vhodný pro pravidelnou péči o srst koní. Zlepšuje vzhled srsti, zvyšuje její lesk a pružnost, snižuje vypadávání srsti a tvorbu lupů. Nevysušuje, zklidňuje a regeneruje kůži.

Veterinární bylinný šampon Eliott s kopřivou podporuje prokrvení pokožky a snižuje tvorbu lupů. Bylinné přísady kopřivy dvoudomé mají protizánětlivý a zklidňující účinek, zmírňují svědění i zpocené pokožky. Je doporučován pro běžné koupání i pro koně a psy s letní vyrážkou.

K dostání ve dvou baleních: 500ml a 2000 ml. 

 

Účinná látka: Kopřiva dvoudomá, Řebříček obecný, extrakt

 

Číslo schválení ÚSKVBL: 002-17/C

Zákazníci také hledají jako: kopřivový šampon pro koně Eliott

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].