Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Bezpečnostní třmeny Ekkia Arena Aluplus - černé, 10,5 cm dětské

Bezpečnostní velmi kvalitní jezdecké třmeny Ekkia Arena s výklopným ramenem.

 • Výklopné vnější rameno zajišťující bezpečnost pádu.
 • Vyrobeny z hliníku, nášlapná plocha je z protiskluzového nerezu.
 • Elegantní vzhled, velmi lehké, ale robustní. 
 • Dostupné i v dětské velikosti - 10,5 cm.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 75519
Bezpečnostní třmeny Ekkia Arena Aluplus - černé, 10,5 cm dětské Třmeny bezpečnostní Ekkia Arena Junior, 10,5 cm
Bezpečnostní třmeny Ekkia Arena Aluplus - černé, 10,5 cm dětské Třmeny bezpečnostní Ekkia Arena Junior, 10,5 cm
Bezpečnostní třmeny Ekkia Arena Aluplus - černé, 10,5 cm dětské Třmeny bezpečnostní Ekkia Arena Junior, 10,5 cm
Bezpečnostní třmeny Ekkia Arena Aluplus - černé, 10,5 cm dětské Třmeny bezpečnostní Ekkia Arena Junior, 10,5 cm

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 75519
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 1,17

Velmi kvalitní bezpečnostní třmeny k sedlu s magnetickým otevíracím mechanizmem. Vnější rameno se při větším tlaku během pádu uvolní a noha tak nezůstane zaklíněná ve třmenu. Díky hliníku a protiskluzovému nerezu na nášlapné ploše jsou třmeny velmi lehké, ale mají robustní konstrukci. Nerezová ocel chrání plochu před korozí a zaručuje dlouhodobou životnost. 

Otevírací mechanismus se nachází mírně nad nášlapnou plochou, aby bylo zabráněno vyklouznutí nohy ze třmenu nebo znečištění pískem nebo zeminou. Také velký prostor pro chodidlo zabraňuje znečištění a usazení písku nebo zeminy.

5ti stupňový sklon plochy pro chodidlo pomáhá jezdci lépe udržet nohu ve správné pozici a odlehčuje kotníky, kolena, lýtka a kyčle. Díky extra veliké nášlapné ploše (10x7 cm a šířce 120 mm) je komfort jezdce při jízdě maximální. 

Vyvinuto a vyrobeno v Itálii. 

Dodávány pouze v černé barvě včetně černých nášlapných vložek - u velikosti děti i dospělí, v černo-zlaté kombinaci pouze dětská velikost - 10,5 cm

Zákazníci také hledají jako: bezpečnostní třmeny ekkia aluplus, dětské bezpečnostní třmeny

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Dotaz
  Monika, 09.03.2023 19:28:55
  Dobrý den, jedna se o výrobce Acavallo? Jaky je rozdíl mezi Alupro a Aluplus? Dekuji
  • RE: Dotaz
   Jitka, 10.03.2023 15:26:33
   Dobrý den, dle informací se jedná o stejného výrobce jako má Acavallo, pouze jiná značka a dodavatel. Třmeny Aluplus jsou novější model. Oproti Alupro třmenům mají například magnetický otevírací mechanizmus. Hezký den, Jitka.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].