Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Zvýrazňovač STABILO Neon síťka, 3 ks

Sada 3 zvýrazňovač moderní doby - minimalistický atraktivní design. Měkká úchopová zóna, kulatý uzávěr a neonové barvy jsou hlavními znaky jedinečného zvýrazňovače. Německá záruka kvality, anti-dry technologie (4 hodiny ochrany proti vysychání) zaručuje plnou koncentraci při práci. Inkoust na vodní bázi. Barva žlutá, růžová, zelená.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55257
Zvýrazňovač STABILO Neon síťka, 3 ks Zvýrazňovač STABILO Neon síťka, 3 ks
Zvýrazňovač STABILO Neon síťka, 3 ks Zvýrazňovač STABILO Neon síťka, 3 ks

50,00 Kč bez DPH

C

60,50 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 55257
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,15

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].