Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Zvýrazňovač STABILO Neon síťka, 3 ks

Sada 3 zvýrazňovač moderní doby - minimalistický atraktivní design. Měkká úchopová zóna, kulatý uzávěr a neonové barvy jsou hlavními znaky jedinečného zvýrazňovače. Německá záruka kvality, anti-dry technologie (4 hodiny ochrany proti vysychání) zaručuje plnou koncentraci při práci. Inkoust na vodní bázi. Barva žlutá, růžová, zelená.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55257
Zvýrazňovač STABILO Neon síťka, 3 ks Zvýrazňovač STABILO Neon síťka, 3 ks

50,00 Kč bez DPH

C

60,50 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 55257
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,15

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].