Využijte naší stálé nabídky na dopravu zdarma pro standardní zásilky při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Závěsný žebřík s pelíškem a hracími prvky Trixie pro hlodavce 17×22×15cm

Hrací prvky pro křečky a myšky. Hamaka s bílým beránkem připevněná řetízky k dřevěnému  žebříku. Mezi hamakou a žebříkem je na jedné straně další sisalový žebřík a na straně druhé lanový kruh s barevnou kostkou. Vše lze pak připevnit ke kleci pomocí kovových karabin.

  • Dřevo je opracované - hladké.
  • Hamaka je z beránka a nylonu.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57165
Závěsný žebřík s pelíškem a hracími prvky Trixie pro hlodavce 17×22×15cm Křeček závěsný žebřík s pelíškem Trixie 17×22×15 cm.

164,46 Kč bez DPH

C

199,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 57165
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,221
  • Materiál / složení: přírodní dřevo, bavlna, nylon, kov
  • Značka: TRIXIE CZ, SE

Rozměr: 17×22×15 cm.

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].