Od května jsme pro Vás snížili cenu dopravy PPL Parcelshop a Parcelbox od 42 Kč bez DPH do 71 Kč bez DPH podle hmotnosti zásilky. Při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko poskytujeme nadále dopravu zdarma pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Závěsný žebřík s pelíškem a hracími prvky Trixie pro hlodavce 17×22×15cm

Hrací prvky pro křečky a myšky. Hamaka s bílým beránkem připevněná řetízky k dřevěnému  žebříku. Mezi hamakou a žebříkem je na jedné straně další sisalový žebřík a na straně druhé lanový kruh s barevnou kostkou. Vše lze pak připevnit ke kleci pomocí kovových karabin.

  • Dřevo je opracované - hladké.
  • Hamaka je z beránka a nylonu.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57165
Závěsný žebřík s pelíškem a hracími prvky Trixie pro hlodavce 17×22×15cm Křeček závěsný žebřík s pelíškem Trixie 17×22×15 cm.
Závěsný žebřík s pelíškem a hracími prvky Trixie pro hlodavce 17×22×15cm Křeček závěsný žebřík s pelíškem Trixie 17×22×15 cm.

119,83 Kč bez DPH

C

145,00 s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 57165
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,221
  • Materiál / složení: přírodní dřevo, bavlna, nylon, kov
  • Značka: TRIXIE CZ, SE

Rozměr: 17×22×15 cm.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].