Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Závěsný provaz z lana pro ptáky, 40 cm

Bavlněný barevný provaz smotaný do spirály pro zábavu ptačího kamaráda. Na obou koncích jsou plastové šroubovací úchyty, kterými provaz lze v kleci flexibilně upevnit v jakékoli poloze.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57128
Závěsný provaz z lana pro ptáky, 40 cm Ptáci - závěsný provaz z lana, 40 cm.

37,19 Kč bez DPH

C

45,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 57128
  • Balení: 3/96
  • Hmotnost v kg: 0,26
  • Materiál / složení: 100% bavlna, plast
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Rozměr: 40 cm celková délka provazu včetně plastových úchytek.

Zákazníci také hledají jako: závěsný provaz pro ptáky Kerbl

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].