Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Referenční stavby

Nová kruhová dojírna v ZD Kouty

Nová kruhová dojírna s rybinovým stáním 24 míst je již zprovozněna v ZD Kouty. 

 

Nová dojírna v obci Věž

V současné době probíhá výstavba nové dojírny autotandem 2x6 v obci Věž.

Po dobu montáže naše firma zajišťuje také náhradní dojení. 

Dojící robot MIone - Pavlišov

Náš dojící robot je již v plném pracovním nasazení a dělá radost nám a především také svým novým majitelům. Věříme, že díky plně automatizovanému dojení s řízenými trasami před a po dojení bude práce o mnoho jednodušší.

První robot MIone v České Republice

Vážení zákazníci a přátelé firmy Kamír.

V současné době probíhá instalace vůbec prvního robota MIone v České republice. Přesto že se jedná o první kus u nás, jde o praxí prověřeného robota, který od svého zrodu slouží svým majitelům již na stovkách farem v zahraničí, zejména pak v Německu a Rakousku.

Robot je tvořen třemi boxy, a jedním společným ramenem. Nelze však říct, že stavíme pouze robota. Společně s ním tvoříme koncept pro celou stáj.

Další podstatnou součástí robota je systém řízeného příchodu k robotu a následného odchodu z něj (selekce).

Tato síť řízených tras dojnic po celé stáji se vždy upravuje na konkrétní podmínky. Dosahuje se tak maximální plynulosti chodu a efektivity.

Systém MIone myslí nejen na pohodlí krav, ale také na pohodlí obsluhy. Pro úsporu času a dokonalý přehled o stádě i jedlotlivých kusech, je součástí program s jehož pomocí můžete ovládát vše z pohodlí domova.

Dovezený robot je vždy smontovaný a odzkoušený již ve výrobě.

Stavba dojírny Side by Side (aktualizováno 29.4.2016)

Pro našeho zákazníka naše firma v současné době staví dojírnu Side by Side 2 x 20 míst. Tento typ dojírny se vyznačuje vysokým výkonem s nízkou náročností na prostor.  Její hodinový výkon se pohybuje okolo 185 ks dojnic při obsluze 3 lidí. Tato dojírna se bude řadit mezi největší dojírny u nás.

Přinášíme Vám nové fotogarfie ze stavby této dojírny (aktualizováno 29.4.2016)

Kruhová dojírna s rybinovým stáním - Krchleby


Dne 16. 10. 2013, se poprvé spustil kruh rybinové dojírny v zemědělském podniku v Krchlebech. Rybinová dojírna s 24 místy vybavená post selekcí a identifikací krav čerpá mléko do tanku o objemu 25 000 litrů. Další součástí dodané technologie je předchladič a rekuperace.
Instalováno v zemědělském podniku v Krchlebech

 

 

Kruhová dojírna s rybinovým stáním - Růžový palouček


Zemědělskému podniku Růžový palouček jsme dodali kruhovou dojírnu s 24 místy včetně technologie chlazení mléka. V mléčnici stojí tank o objemu 25.000 l. Dalším příslušenstvím je rekuperace a předchladič.

 

Rybinová dojírna - Rváčov

ZEOS Lomnice nad Popelkou, farma Rváčov má od nás dodané kompletní vybavení rybinové dojírny 2 x 10 míst včetně identifikace dojnic nožními krokoměry s dvouhodinovou frekvencí snímání aktivity. Chlazení mléka 15.000 l včetně rekuperace a předchladiče. 
Jedná se již o třetí instalaci dojírny u tohoto zákazníka.

 

Kruhová dojírna s rybinovým stáním - Dušejov

V Dušejově jsme v roce 2012 provedli montáž nové kruhové dojírny MAGNUM 40. Jedná se o volně stojící platformu pro dojení 24 dojnic. Dojírna se montuje do nové haly. Hala je pozinkovaná kovová konstrukce s izolací pomocí PUR-panelů. Vlastní dojírna je připravena pro betonáž kruhu. Betonový kruh je specialitou těchto dojíren. Umožňuje velmi stabilní stání dojnic.

 

Zajímají vás další reference?

Stáhněte si náš seznam referenčních staveb dojících zařízení.

 

Chcete ještě víc referencí?

Kontaktujte nás. Přehled dalších realizovaných akcí a informací o technologiích dojení, staveb a ustájení vám rádi poskytnou naši zástupci. 

NOVINKY A SLEVY

Chcete vědět o našich slevových akcích a novinkách v sortimentu jako první? Přihlaste se k odběru novinek e-mailem!

© 2005 - 2020 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.