Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kruhové dojírny

Až doposud vyžadovala péče o stáda dojnic velké pracovní nasazení, které bylo jen s velkou námahou k zvládnutí (dlouhé pochůzné trasy, nárazový provoz, aj.). Kruhové dojírny využívají vlastní pohon k dopravě dojnic dojiči přímo pod ruce.

Tento systém umožňuje na malé ploše stavby jinde nemožné výkony. S novou karuselovou dojírnou totiž zvládne jeden dojič podojit i sto krav za hodinu. Tímto způsobem dosáhnete vysokého výkonu za kratší čas a s menším počtem zaměstnanců.

Kruhová dojírna (zemědělský podnik Růžový Palouček)

Dojírna zaručuje vysokou kvalitu procesu dojení, plynulost, zefektivnění a zrychlení práce dojiče. Dojič si též ušetří zbytečný pohyb po dojírně a má lepší přehled o zvířatech.

Velkým plusem je i jeden vstup a jeden výstup. To se pozitivně projeví i na další organizaci dojnic. Snadno se instaluje selekční branka, váhy a naháněč v čekárně.


Kruhové dojírny nabízíme ve více variantách: jako rybinové kruhové dojírny a kruhové dojírny side-by-side.

© 2005 - 2021 KAMÍR a Co spol. s r.o. | tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.