Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Výhřevné těleso pro napájecí žlaby, 250 W

Ponorné topné těleso se skládá z hliníkového odlitku, a je určeno výhradně na ohřev vody nad bod mrznutí.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44043

3 060,00 Kč bez DPH

C

3 702,60  Kč s DPH

Skladem

Poradna

 • Lze použít pro vodu ve vaně?
  Petra Lejnarová, 7. 9. 2018 10:51:43
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné použít těleso ve vaně s vodou pro koně? Děkuji, Lejnarová
  • RE: Lze použít pro vodu ve vaně?
   Petr, 7. 9. 2018 11:04:32
   Dobrý den, těleso se zcela ponoří do vody. Je ale dimenzováno pro použití s napáječkami GEA. Použijete-li jinou nádobu o větším objemu vody, nemůžeme Vám zaručit, že voda nezamrzne. Dále je potřeba mechanicky oddělit těleso od zvířat, aby nedošlo k nějakému poškození tělesa zvířetem.
 • Zapojení - zdroj
  Katka Klosová, 19. 1. 2017 20:29:32
  Dobrý den, je možné zapojit pouze na autobaterii nebo to jde jen ze sítě?
  • RE: Zapojení - zdroj
   Ondra, 20. 1. 2017 10:31:13
   Dobrý den, toto vyhřívací těleso je jen do sítě 230 V.
 • Jak moc lze ponořit?
  Karel Rys, 5. 10. 2015 18:13:01
  Dobrý den, jak moc lze topné těleso ponořit? Můžu ho prostě "hodit" do libovolné nádoby s vodou a dál se nestarat, nebo ho nelze celé ponořit? Děkuji.
  • RE: Jak moc lze ponořit?
   Jan Kamír, 6. 10. 2015 10:20:14
   Dobrý den, těleso se zcela ponoří do vody. Je ale dimenzováno pro použití s napáječkami GEA. Použijete-li jinou nádobu o větším objemu vody, nemůžeme Vám zaručit, že voda nezamrzne. S pozdravem Jan Kamír
   • RE: RE: Jak moc lze ponořit?
    Lenka, 2. 1. 2020 20:02:26
    Dobrý den,píšete,že těleso lze celé ponořit....v obchodě mi sdělili,že ponořit lze pouze hliníkovou část (oko) nebo max do poloviny zúžení,tzn.vstup kabelu do tělesa musí být vždy nad hladinou...jak mám tedy zajistit při úbytku vody ,že se těleso neocitne nad hladinou a tím se nespálí?Navíc mi nejsou jasné kovové nožičky na tělesu...vypadá to,jako by mohlo být položeno někde na dně nádoby,tudíž by mohl být pod hladinou i vstup kabelu,jestli mi rozumíte..děkuji za odpověď.
    • RE: RE: RE: Jak moc lze ponořit?
     Petr Hájek, 3. 1. 2020 7:04:34
     Dobrý den, omlouvám se, pokud Vám některý z kolegů řekl, že se ponořuje pouze hliníková část. Není tomu tak. Těleso se vkládá cele pod hladinu a ideálně se pokládá na nožičky do vodorovné pozice. Výstup kabelu je vodotěsný a může být tedy zcela pod hladinou.
   • RE: RE: Jak moc lze ponořit?
    Jitka Maršíková, 24. 11. 2015 11:59:06
    Dobrý den, těleso tedy udrží nezamrzlou vodu i u největší napáječky GEA, tj. 227 l? Jiná tělesa na větší objemy nenabízíte? Děkuj
    • RE: RE: RE: Jak moc lze ponořit?
     Jan Kamír, 24. 11. 2015 12:51:55
     Dobrý den, těleso při správné instalaci napáječky udrží hladinu nezamrznutou nejen díky samotnému výkonu tělesa, ale díky specializované konstrukci napáječky a dostatečnému odběru vody. Samotné těleso se u těchto napáječek vkládá do středové malé nádoby u ventilu a cirkulace teplé vody je zajištěna právě jejím odběrem. Nemáme tedy vyzkoušené, jak velkou nádrž při jaké venkovní teplotě je těleso schopné vyhřívat. S pozdravem Jan Kamír
  Zobrazit celé vlákno (6)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: