Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Vodítko pro sport se psem

Opasek s vodítkem - amortizerem pro aktivní pohyb s Vaším psem. Jedná se o nylonový nastavitelný pásový opasek šíře 2,5 cm, který si můžete nastavit až do 100 cm obovu pasu. Vodítko je široké 2 cm a má v sobě všitou gumu - lze ho tedy napnout od 1 m - 1,4 m. Jak pás tak vodítko jsou protkané reflexními pruhy pro větší bezpečnost v šeru a tmě.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50983

190,08 Kč bez DPH

C

230,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 50983
  • Balení: 1/60
  • Hmotnost v kg: 0,234
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Opasek s vodítkem - amortizerem pro aktivní pohyb s Vaším psem. Jedná se o nylonový nastavitelný pásový opasek šíře 2,5 cm, který si můžete nastavit až do 100 cm obovu pasu. Opasek má velkou plastovou sponu a v sobě všité 2 kovové oka, do kterých upevníte vodítko pomocí karabiny. Jedno oko můžete použít na vodítko a druhé třeba pro kapsu na pamlsky nebo kapsu na sáčky pro psí exkrementy.
Vodítko je široké 2 cm a má v sobě všitou gumu - lze ho tedy napnout od 1 m - 1,4 m. Má kovovou karabinu pomocí které ho připevníte k opasu. Dále je zde plastová spona, díky které můžete vodítko odepnout a vést psa.
Jak pás tak vodítko jsou protkané reflexními pruhy pro větší bezpečnost v šeru a tmě.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: