Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Vodítko pro sport se psem

Opasek s vodítkem - amortizerem pro aktivní pohyb s Vaším psem. Jedná se o nylonový nastavitelný pásový opasek šíře 2,5 cm, který si můžete nastavit až do 100 cm obovu pasu. Vodítko je široké 2 cm a má v sobě všitou gumu - lze ho tedy napnout od 1 m - 1,4 m. Jak pás tak vodítko jsou protkané reflexními pruhy pro větší bezpečnost v šeru a tmě.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50983
Vodítko pro sport se psem Vodítko pro sport se psem
Vodítko pro sport se psem Vodítko pro sport se psem
Vodítko pro sport se psem Vodítko pro sport se psem
Vodítko pro sport se psem Vodítko pro sport se psem

202,48 Kč bez DPH

C

245,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 50983
 • Balení: 1/60
 • Hmotnost v kg: 0,234
 • Značka: Albert Kerbl GmbH

Opasek s vodítkem - amortizerem pro aktivní pohyb s Vaším psem. Jedná se o nylonový nastavitelný pásový opasek šíře 2,5 cm, který si můžete nastavit až do 100 cm obovu pasu. Opasek má velkou plastovou sponu a v sobě všité 2 kovové oka, do kterých upevníte vodítko pomocí karabiny. Jedno oko můžete použít na vodítko a druhé třeba pro kapsu na pamlsky nebo kapsu na sáčky pro psí exkrementy.
Vodítko je široké 2 cm a má v sobě všitou gumu - lze ho tedy napnout od 1 m - 1,4 m. Má kovovou karabinu pomocí které ho připevníte k opasu. Dále je zde plastová spona, díky které můžete vodítko odepnout a vést psa.
Jak pás tak vodítko jsou protkané reflexními pruhy pro větší bezpečnost v šeru a tmě.

Hodnocení

100 %
Hodnotil 1 uživatel
 • 51 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Jitka - 12.5.2020
  Pro:
  -
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  Super pružné pro sport. Pouze pro psa který poslechne. Pro většího psa s párou není dost pevné.

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].