Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Vnitřní výstelka do přilby KEP, náhradní 52-61

Vnitřní výstelka do přileb Kep, vel. 52 - 61, možné na objednávku až do velikosti 62. Požadovanou velikost prosím uveďte v poznámce objednávky.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 60400
Vnitřní výstelka do přilby KEP, náhradní 52-61 Vnitřní výstelka do přilby KEP, náhradní 53-61

785,12 Kč bez DPH

C

950,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 60400
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,08

Vnitřní, měnitelná výstelka do přilby KEP, velmi měkká, vyjímatelná, možno prát v pračce na 30 stupňů, nesušte v sušičce.

Parametry

ZnačkaKEP Italia

Zákazníci také hledají jako: vnitřek do kepky, vnitřek do přilby kep, vnitřní výstelka helmy

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].