Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Vnitřní výstelka do dětské přilby KEP, náhradní

Vnitřní výstelka do přilby Kep Keppy, dětské. Velikosti 49 - 54, požadovanou velikost prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 89963
Vnitřní výstelka do dětské přilby KEP, náhradní Vnitřní výstelka do dětské přilby KEP, náhradní

644,63 Kč bez DPH

C

780,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 89963
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,08

Vniřtní, měnitelná výstelka do přilby KEP, velmi měkká, vyjímatelná, možno prát v pračce na 30 stupňů, nesušte v sušičce.

Parametry

ZnačkaKEP Italia

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].