Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Víčko na velké konzervy

Plastové víčko pro velké konzervy 800 g a 1240 g. Víčko uchová krmivo déle chutné a voňavé. Pokud uchováváte konzervy v lednici, tak vůně konzervy nebude na ostatním jídle. Praktická věc, kterou můžete opakovaně používat.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 52147
Víčko na velké konzervy Víčko na velké konzervy.

8,26 Kč bez DPH

C

10,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 52147
  • Hmotnost v kg: 0,008
  • Materiál / složení: plast

Barva: červená.

Průměr: 10,3 cm.

Zákazníci také hledají jako: Víko na konzervy Calibra, víčko na psí konzervu Calibra, víčko na psí konzervy Calibra, víčko na velkou konzervu Calibra

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].