Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Uzdečka Virginia, tmavá, Quarter

Uzdečka WALDHAUSEN western vyrobená z kvalitní kůže.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55035
Uzdečka Virginia, tmavá, Quarter Uzdečka Virginia, tmavá, Quarter
Uzdečka Virginia, tmavá, Quarter Uzdečka Virginia, tmavá, Quarter

619,83 Kč bez DPH

B

750,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 55035
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,4
  • Značka: Reitsport Waldhausen GmbH a COKG

 Uzdečka má zdobení na čelence a lícnicích, zapínání udidla do uzdečky je na 2 šrouby. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou šrouby dotaženy. V případě, že již nebudete udidlo měnit, doporučujeme šrouby zalepit. Udidlo není součástí uzdečky. K uzdečce je možné dokoupit otěže ve stejném barevném provedení. Uzdečku před použitím ošetřete přípravkem na kůži a pravidelně ji ošetřujte, tím prodloužíte její životnost a zachová si delší čas pružnost a barvu.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].