Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Tyčka pro elektrický ohradník AKO TITAN plus, plast bílý, 8 úchytů, 90 cm

Na tyčce je 5 úchytů na lanko a pásku do 10 mm, 3 úchyty na pásku do 40 mm.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33543
Tyčka pro elektrický ohradník AKO TITAN plus, plast bílý, 8 úchytů, 90 cm Tyčka pro elektrický ohradník AKO TITAN plus, plast bílý, 8 úchytů, 90 cm
Tyčka pro elektrický ohradník AKO TITAN plus, plast bílý, 8 úchytů, 90 cm Tyčka pro elektrický ohradník AKO TITAN plus, plast bílý, 8 úchytů, 90 cm

63,00 Kč bez DPH

A

76,23 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 33543
  • Balení: 1/5/490
  • Hmotnost v kg: 0,33
  • Materiál / složení: plast, kov
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Provedení "plus" má kovovou pozinkovanou výztuhu v nášlapné části. Celková délka plastové tyčky je 110 cm. Tyč má 1 nášlap z boční strany.

Parametry

Výška90 cm
Materiál kůlů a tyček Plast

Zákazníci také hledají jako: bílá plastová tyčka na ohradník, ohradníková tyč plast, plastový sloupek

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].