Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Tužka Centropen 0,3 mm, 4 ks červ-mo-zel-černa

S jemným plastickým hrotem v kovové objímce se zvýšenou pružností. Určen pro jemné psaní. Šířka stopy 0,3 mm. Délka stopy 1500 m. Kryt s klipem. Koncová krytka náplně v barvě inkoustu. Barva inkoustu: červená, modrá, zelená, černá.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55253
Tužka Centropen 0,3 mm, 4 ks červ-mo-zel-černa

80,00 Kč bez DPH

C

96,80 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 55253
  • Balení: 1/10
  • Hmotnost v kg: 0,1

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].