Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Bezpečnostní třmeny Horsena Swap, černé

Bezpečnostní jezdecké třmeny značky Horsena s výklopným ramenem.

  • Anatomická nášlapná plocha.
  • Možná výměna barevných vsadek. 
  • Nosnost 300kg.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 89000
Bezpečnostní třmeny Horsena Swap, černé Bezpečnostní třmeny Horsena Swap, černé
Bezpečnostní třmeny Horsena Swap, černé Bezpečnostní třmeny Horsena Swap, černé

2 355,37 Kč bez DPH

B

2 850,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 89000
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 1

Bezpečnostní třmeny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů jako jsou polyurethan a ocel. Jsou navrženy tak, aby zajistily pohodlí a bezpečnost. Boční rameno vyrobené z polyuretanu s 90° otevíráním slouží k uvolnění nohy v případě pádu. Anatomická nášlapná plocha se sklonem 5° pomáhá držet patu dole a její ergonomický tvar podporuje správné postavení nohy ve středu třmenu. Otvory v podrážce v kombinaci s 3D strukturou zaručují optimální přilnavost a rychlý odvod nečistot. Nosnost jednoho třmenu je 300 kg. 

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].