Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Toaletní mýdlo Alice Glyceryne Aloe Vera 100g

Alice toaletní mýdlo Glyceryne, Aloe vera je kvalitní tuhé mýdlo vyrobené z rostlinných tuků, tudíž šetrné k pokožce s glycerinem a extraktem z Aloe vera.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44270
Toaletní mýdlo Alice Glyceryne Aloe Vera 100g Toaletní mýdlo Alice Glyceryne Aloe Vera 100g

9,09 Kč bez DPH

C

11,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 44270
  • Balení: 1/90
  • Hmotnost v kg: 0,1

Složení:

Sodium palmitate, aqua, sodium palm kernelate, calcium carbonate, glycerin, sodium chloride, sodium laureth sulfate, parfum, palm kernal acid, tetrasodium etidronate, tetrasodium edta, limonene, linalool, ci 77891.

Návod na použití:

Přiměřené množství mýdla naneste na navlhčenou pokožku, rozetřete a opláchněte vodou.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].