Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Tesařské kladivo STANLEY s magnetem 600 g

Hlavice kladiva z temperované oceli zajišťující vysokou pevnost, dlouhou životnost a bezpečnost při používání. Plochá, čtvercová pracovní plocha.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55378
Tesařské kladivo STANLEY s magnetem 600 g

510,00 Kč bez DPH

C

617,10 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 55378
  • Balení: 1/2
  • Hmotnost v kg: 0,878
  • Značka: Stanley

Integrovaný magnet pro přidržení hřebíku k jeho zaseknutí do dřeva. Tvar vhodný pro vytahování hřebíků a fixaci polohy hřebíku. Ergonomická rukojeť Dynagrip® - na bázi neoprenu - pro pohodlné, pevné a bezpečné držení, pohlcuje nárazy a vibrace. Chromované ocelové topůrko oválného průřezu je pevně spojené s hlavicí - je prakticky nemožné je oddělit - spojení slisováno pod tlakem 5 tun. Pracovní plocha kladiva je z popuštěného materiálu pro vyšší pevnost a bezpečí.

Zákazníci také hledají jako: STANLEY,kladívko

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].