Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Tesařské kladivo STANLEY s magnetem 600 g

Hlavice kladiva z temperované oceli zajišťující vysokou pevnost, dlouhou životnost a bezpečnost při používání. Plochá, čtvercová pracovní plocha.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55378
Tesařské kladivo STANLEY s magnetem 600 g

510,00 Kč bez DPH

C

617,10 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 55378
  • Balení: 1/2
  • Hmotnost v kg: 0,878
  • Značka: Stanley

Integrovaný magnet pro přidržení hřebíku k jeho zaseknutí do dřeva. Tvar vhodný pro vytahování hřebíků a fixaci polohy hřebíku. Ergonomická rukojeť Dynagrip® - na bázi neoprenu - pro pohodlné, pevné a bezpečné držení, pohlcuje nárazy a vibrace. Chromované ocelové topůrko oválného průřezu je pevně spojené s hlavicí - je prakticky nemožné je oddělit - spojení slisováno pod tlakem 5 tun. Pracovní plocha kladiva je z popuštěného materiálu pro vyšší pevnost a bezpečí.

Zákazníci také hledají jako: STANLEY,kladívko

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].