Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Teplem smrštitelná trubice pro spojení vysokonapěťového kabelu, 10 cm

Trubice je po smrštění silnostěnná a bezhalogenová. SRH3 obsahuje termoplastické lepidlo, které se při zahřátí aktivuje. Trubice se vyznačuje také velkou mechanickou pevností, po vychladnutí je dále netavitelná, tvarově a teplotně stabilní. Má dobré chemické a elektrické vlastnosti, její použití je proto vhodné i k izolaci vysokonapěťových kabelů. Trubice nepodléhá korozi a je UV odolná.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44158

25,00 Kč bez DPH

A

30,25  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 44158
  • Balení: 1/25
  • Hmotnost v kg: 0,01

Při spojování vysokonapěťových kabelů odizolujeme několik centimetrů obou vodičů a vodiče spojíme. Předtím si na jeden konec navlékneme smršťovací spojku. Spoj je, před aplikací spojky, vhodné omotat vrstvou elektrikářské pásky, která jednak zvýší pevnost spoje a také hladší povrch zajistí lepší přilnutí spojky k povrchu. Pak spojku horkovzdušnou pistolí ohřejeme tak, aby se na spoj pravidelně smrštila.

Soubory ke stažení

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: