Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Teplem smrštitelná trubice pro spojení vysokonapěťového kabelu, 10 cm

Trubice je po smrštění silnostěnná a bezhalogenová. SRH3 obsahuje termoplastické lepidlo, které se při zahřátí aktivuje. Trubice se vyznačuje také velkou mechanickou pevností, po vychladnutí je dále netavitelná, tvarově a teplotně stabilní. Má dobré chemické a elektrické vlastnosti, její použití je proto vhodné i k izolaci vysokonapěťových kabelů. Trubice nepodléhá korozi a je UV odolná.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44158
Teplem smrštitelná trubice pro spojení vysokonapěťového kabelu, 10 cm Teplem smrštitelná trubice pro spojení vysokonapěťového kabelu, 10 cm

25,00 Kč bez DPH

A

30,25 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 44158
 • Balení: 1/25
 • Hmotnost v kg: 0,01

Při spojování vysokonapěťových kabelů odizolujeme několik centimetrů obou vodičů a vodiče spojíme. Předtím si na jeden konec navlékneme smršťovací spojku. Spoj je, před aplikací spojky, vhodné omotat vrstvou elektrikářské pásky, která jednak zvýší pevnost spoje a také hladší povrch zajistí lepší přilnutí spojky k povrchu. Pak spojku horkovzdušnou pistolí ohřejeme tak, aby se na spoj pravidelně smrštila.

Soubory ke stažení

Související zboží

Hodnocení

100 %
Hodnotil 1 uživatel
 • 51 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Milan - 15.5.2023
  Pro:
  Dobré k prodloužení vedení vysokonapět. kabelu k dalším případným ohradám.
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  OK.

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • spojka
  Hana Volná, 13.12.2014 10:00:37

  dobrý den,touto trubicí spojím dva vysokonapěťové kabely k sobě?Píšete také o svorce,můžete mi prosím odeslat odkaz na tuto svorku? Děkuji

  • RE: spojka
   Jan Kamír, 15.12.2014 10:44:07
   Dobrý den, touto trubicí spojíte dva vysokonapěťové kabely a izolujete také jejich vodivé propojení. Propojení samotných vodičů vysokonapěťových kabelů lze provést i bez svorky klasickým propletením drátků obou kabelů, nicméně pro zajištění spolehlivého vodivého a pevného spoje, doporučujeme použít buď klasickou zamačkávací svorku kterou lze zakoupit volně v elektro obchodě, nebo s pomocí naší svorkovnice. ZDE: www.kamir.cz/svorkovnice

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

Video