Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Taška Imperial na deky a dečky

Praktická taška na deky značky Imperial Riding.

  • Přenosná.
  • Velký obsah.
  • Logo Imperial Riding.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 61276
nové
Taška Imperial na deky a dečky Taška Imperial na deky a dečky

206,61 Kč bez DPH

A

250,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 61276
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,24

Praktická skladná taška na deky a dečky značky Imperial Riding. Je vyrobena z pevného průsvitného materiálu. Po obvodu je zapínání na zip. K přenášení slouží 2 našitá ucha. Na přední straně je kontrastní černý nápis loga Imperial Riding. 

Rozměry 65x66x20 cm. 

Zákazníci také hledají jako: vak na deky pro koně

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].