Od května jsme pro Vás snížili cenu dopravy PPL Parcelshop a Parcelbox od 42 Kč bez DPH do 71 Kč bez DPH podle hmotnosti zásilky. Při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko poskytujeme nadále dopravu zdarma pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Svinovací metr Stanley 3 m, 1-30-487

Odolné a ergonomické plastové pouzdro. Spona pro upevnění na opasek. Posuvná pojistka pro zablokování a aretaci pásma. Přesný počáteční bod měření - háček s vůlí kompenzuje rozdíl při vnitřním a vnějším měření.

Délka pásky - 3 m
Šířka pásky - 12,7 mm

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55372
Svinovací metr Stanley 3 m, 1-30-487
Svinovací metr Stanley 3 m, 1-30-487

87,00 Kč bez DPH

C

105,27 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 55372
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,1

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].