Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Střelkové sérum Leovet, 200 ml

Sérum na hnilobu kopyt Leovet.

  • Hloubkový účinek.
  • Podporuje zdraví kopyt.
  • Snadná aplikace.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 79755
Střelkové sérum Leovet, 200 ml Střelkové sérum Leovet, 200 ml

293,39 Kč bez DPH

A

355,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 79755
  • Balení: 1/6
  • Hmotnost v kg: 0,2

Střelkové sérum s hloubkovým účinkem. Doporučujeme používat při příznacích hniloby střelky. Zatéká do rýh, nejmenších trhlinek a prasklin a proniká tak do hlouběji napadených míst. Vysouší střelku, podporuje růst zdravé tkáně, podporuje zdraví kopyta. 

 

Číslo schválení ÚSKVBL: 053-21/C 

Soubory ke stažení

Zákazníci také hledají jako: sérum na kopyta Leovet

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].