Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Stanley nýtovací kleště 6-MR55

Ruční nýtovací kleště pro domácí použití. Je možno použít hliníkové, ocelové a nerezové trhací nýty.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55465
Stanley nýtovací kleště 6-MR55

285,00 Kč bez DPH

C

344,85 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 55465
  • Balení: 1/5
  • Hmotnost v kg: 0,64
  • Značka: Stanley

V horní rukojeti jsou uloženy 4 vložky pro různé typy nýtů. Dlouhé rukojeti usnadňují zmačknutí při nýtování. Výměnné vložky a klíč jsou uloženy na spodní rukojeti a pružinový mechanismus automaticky vyhazuje stopku nýtu. Celokovová konstrukce zajišťuje dlouhou životnost. Nýtovací hlava směřuje do pravého úhlu.

Pro použití s hliníkovými a ocelovými trhacími nýty o průměru 2mm (3/32"), 3mm (1/8"), 4mm (5/32")" a 5mm (3/16").

Zákazníci také hledají jako: nýty

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].