Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Stanley nýtovací kleště 6-MR55

Ruční nýtovací kleště pro domácí použití. Je možno použít hliníkové, ocelové a nerezové trhací nýty.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55465
Stanley nýtovací kleště 6-MR55

350,00 Kč bez DPH

C

423,50 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 55465
  • Balení: 1/5
  • Hmotnost v kg: 0,64
  • Značka: Stanley

V horní rukojeti jsou uloženy 4 vložky pro různé typy nýtů. Dlouhé rukojeti usnadňují zmačknutí při nýtování. Výměnné vložky a klíč jsou uloženy na spodní rukojeti a pružinový mechanismus automaticky vyhazuje stopku nýtu. Celokovová konstrukce zajišťuje dlouhou životnost. Nýtovací hlava směřuje do pravého úhlu.

Pro použití s hliníkovými a ocelovými trhacími nýty o průměru 2mm (3/32"), 3mm (1/8"), 4mm (5/32")" a 5mm (3/16").

Zákazníci také hledají jako: nýty

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].