Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Stahovací pásky 3,6 x 370 mm, balení 100 ks

Stahovací pásek, zdrhovací pásek nebo také vázací pásek, slangově bindr, lidově též fofrpáska je univerzálně využitelný, dobře dostupný a cenově výhodný spojovací prostředek ke vzájemnému mechanickému spojení více kabelů nebo vodičů v místě, kde vedou společně. V současnosti se stahovací pásky využívají k mnoha dalším účelům.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 54648
Stahovací pásky 3,6 x 370 mm, balení 100 ks Stahovací pásky 3,6 x 370 mm, balení 100 ks

65,00 Kč bez DPH

C

78,65 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 54648
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,18

Zákazníci také hledají jako: stahovací pásky, zdrhovací pásky, vázací pásky, bindr, fofrpásky

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].