Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Sprej pro podporu hraní u koček Baldrian 200 ml

Přírodní sprej s extraktem z kozlíku lékařského pro podporu hry u koček. Postřik na hračky či předměty. Díky postříkání předmětu dojde ke zvýšení zájmu o tento předmět. Zlepšuje pohodu a prodlužuje herní čas.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51954
Sprej pro podporu hraní u koček Baldrian 200 ml Sprej pro podporu hry koček Baldrian 200 ml

81,82 Kč bez DPH

B

99,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51954
  • Balení: 1/15
  • Hmotnost v kg: 0,232
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Zákazníci také hledají jako: Sprej kozlík lékařský Kerbl, Baldrián sprej, Baldrián sprey, Sprej valerian Kerbl, Valerian sprej, Valerian sprey

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].