Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Solný a minerální liz pro hlodavce, 50 g

Cupcake s minerály a solemi pro zdravou kůži a silné kosti. Zajišťuje přirozené obrušování zubů a je vhodný pro všechny hlodavce.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57143
Solný a minerální liz pro hlodavce, 50 g Liz solný a minerální pro hlodavce, 50 g.

22,32 Kč bez DPH

B

25,00 s DPH

Není skladem - vyberte si alternativní zboží
Běžně do 10 dnů

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 57143
  • Balení: 1/12/72
  • Hmotnost v kg: 0,09
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Zákazníci také hledají jako: Cupcake pro hlodavce, solnej liz, solný liz Kerbl, sůl pro křečka Kerbl, liz pro králíka Kerbl, solný liz pro morčata Kerbl, minerální liz Kerbl, solný liz pro králíky Kerbl, minerální kámen pro hlodavce, minerální kámen pro křečky, minerální kámen pro křečka, minerální kámen pro králíky, minerální kámen pro králíka

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].