Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Solný a minerální liz pro hlodavce, 50 g

Cupcake s minerály a solemi pro zdravou kůži a silné kosti. Zajišťuje přirozené obrušování zubů a je vhodný pro všechny hlodavce.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57143
Solný a minerální liz pro hlodavce, 50 g Liz solný a minerální pro hlodavce, 50 g.
Solný a minerální liz pro hlodavce, 50 g Liz solný a minerální pro hlodavce, 50 g.

21,74 Kč bez DPH

B

25,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 57143
  • Balení: 1/12/72
  • Hmotnost v kg: 0,09
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Zákazníci také hledají jako: Cupcake pro hlodavce, solnej liz, solný liz Kerbl, sůl pro křečka Kerbl, liz pro králíka Kerbl, solný liz pro morčata Kerbl, minerální liz Kerbl, solný liz pro králíky Kerbl, minerální kámen pro hlodavce, minerální kámen pro křečky, minerální kámen pro křečka, minerální kámen pro králíky, minerální kámen pro králíka

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].