KAMIR

Směšovací nástavec SEPTICARE II BOND EXPRESS XL, balení 10 ks

Směšovací nástavec a její speciálně navržený tvar umožňuje snadné vytlačování lepidla a optimální míchání mezi těmito dvěma složkami.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44123
Směšovací nástavec SEPTICARE II BOND EXPRESS XL, balení 10 ks Směšovací nástavec SEPTICARE II BOND EXPRESS XL, balení 10 ks
Směšovací nástavec SEPTICARE II BOND EXPRESS XL, balení 10 ks Směšovací nástavec SEPTICARE II BOND EXPRESS XL, balení 10 ks

178,51 Kč bez DPH

A

216,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 44123
  • Balení: 1/40
  • Hmotnost v kg: 0,2
  • Značka: UKAL ELEVAGE
Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Zákazníci také hledají jako: Směšovací trubička

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

Video