Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Seřezávač hřívy Premier Equine, barevný

Praktický seřezávač hřívy v různých barvách.

  • Vyroben z pevného plastu.
  • Různé barvy.
  • Jemný hřeben a čepel s bezpečnostními zuby. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 77730
Seřezávač hřívy Premier Equine, barevný Seřezávač hřívy Premier Equine, barevný

49,59 Kč bez DPH

B

60,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 77730
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,06

Praktický seřezávač hřívy v různých barvách značky Premier Equine. Vyrobený z pevného plastu. Má odnímatelné čepele, na jedné straně hřeben s jemnými zuby, na druhé straně čepel s bezpečnostními zuby. NA výběr vínová, oranžová, tmavě tyrkysová, černá barva. 

Požadovanou barvu uveďte do poznámky v objednávce. 

Zákazníci také hledají jako: hřeben na koně, hřeben na seříznutí hřívy

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].