Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Senegalské proso klasy žluté, 200 g

Vhodné jak pro drobné hlodavce také i pro malé papoušky. Proso žluté v klasu je nejpřirozenější způsob podání potravy, které je pro exotické ptáky a hlodavce doplňkovým krmením a zároveň je zabaví. Obírání senegalských klasů předchází nudě a zlozvykům, kterými může být vyškubávání srsti nebo peří. Celý klas je též atraktivnější než sypaná směs kde si ptáci vybírají a zbytek krmiva vyhazují na zem. Jedná se o zdroj vitamínů a energie.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51959
Senegalské proso klasy žluté, 200 g Proso senegalské žluté klasy, 200 g.
Senegalské proso klasy žluté, 200 g Proso senegalské žluté klasy, 200 g.
Senegalské proso klasy žluté, 200 g Proso senegalské červené klasy, 200 g.

31,25 Kč bez DPH

C

35,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51959
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,2

Při konzumaci nedohází k znečištění klece, jelikož je možné klas upevnit na vyvýšené místo a jeho rozsypání nehrozí.

Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici.

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].