Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Trixie Naturöl šampon 250 ml

Extra výživný šampon s kvalitním olejem extrahovaným z makadamových ořechů a z dužiny rakytníku dodává srsti objem, hedvábný lesk a zlepšuje rozčesávání. Obsahuje přírodní rostlinné oleje, které jsou alternativou norkového oleje.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51703
Trixie Naturöl šampon 250 ml Šampon Trixie pro psy s makadamovým olejem 250 ml.

65,29 Kč bez DPH

C

79,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51703
  • Balení: 1/6
  • Hmotnost v kg: 0,291
  • Značka: TRIXIE CZ, SE

Návod k použití: šampon v přiměřeném množství naneseme na vlhkou srst a jemně promneme. Potom vlažnou vodou důkladně opláchneme. Při větším znečištěním je možné postup opakovat. Psa dobře vysušíme a chráníme před průvanem. Vyvarujte se kontaktu s očima.

Registrace ÚSKVBL: 056-23/C.

Složení: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, COCAMIDEMEA, SODIUM CHLORIDE, GLYCOL DISTEARATE, C12-15 ALKYL LACTATE, TRISODIUM CITRATE DI-HYDRATE, Parfum, POLYQUATERNIUM-10, HYDROGENATED MACADAMIA SEEDOIL, HIPPOPHAERHAMNOIDES EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, Mixture of METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE and METHYLISOTHIAZOLINONE (3:1).
Způsobuje vážné podráždění očí.
Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Po manipulaci důkladně omyjte ruce.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou.
Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno.
Pokračujte ve vyplachování.
Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
Varování! Obsahuje směs 5-chlor-2-methyl-4-isohiazolin-3-onu a 2-methyl-2H-isothiazol--3-onu.
Může vyvolat alergickou reakci.

Zákazníci také hledají jako: Šampon pro psa Trixie, makadamový šampon Trixie, Šampon pro psy Trixie s makadamovým olejem 250 ml

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].