Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Samokrmítko pro suchý výkrm prasat, 60 l

Světle zelené samokrmítko pro suchý výkrm prasata o objemu 60 l je určeno pro odchov selat nebo výkrm prasat do hmotnosti max. 85kg. Proti okusu je možné doobjednat kovovou lištu pro krmnou hranu krmítka viz související produkty. Násypku krmítka je možné uzavřít plastovým víkem viz související produkty.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 34590
Samokrmítko pro suchý výkrm prasat, 60 l Samokrmítko pro suchý výkrm prasat, 60 l

2 000,00 Kč bez DPH

C

2 420,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 34590
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 8

Rozměry: Š 65 x V 62 x H 27 cm

Zákazníci také hledají jako: samokrmítka pro prasata, automatické krmíto pro prasata

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].