Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Sada nožů Wellington pro stříhací strojek FarmClipper Profi

Dvoudílný stříhací set hřebene a nože Wellington 13/4 pro stříhání ovcí; je určen do stříhacího strojku FarmClipper Profi. Šírka záběru těchto základních nožů je 76mm.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 34955
Sada nožů Wellington pro stříhací strojek FarmClipper Profi Sada nožů Wellington pro stříhací strojek FarmClipper Profi
Sada nožů Wellington pro stříhací strojek FarmClipper Profi Sada nožů Wellington pro stříhací strojek FarmClipper Profi

650,00 Kč bez DPH

A

786,50 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 34955
 • Balení: 1/100
 • Hmotnost v kg: 0,11
 • Značka: Albert Kerbl GmbH

Hodnocení

74 %
Hodnotili 3 uživatelé
 • 52 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 11 x
 • Zdeněk Černý - 24.1.2023
  Pro:
  -
  Proti:
  Nasadil jsem posledně zakoupené nože, vše dotáhl, ale po spuštění strojku se oba nože během 3 sekund totálně o sebe zničili. Něco jsem udělal špatně nebo příliš křehké nože? Nevím. Zakoupil jsem třetí sadu a uvidím. Pokud se to zase rozseká, vyhazuji nože i se strojkem.
  Shrnutí:
  -
  • Kamír - 24.1.2023
   Dobrý den, při výměně nožů postupujte prosím přesně podle návodu, věnujte pozornost především umístění a utažení nožů: Po montáži stříhacích nožů zkontrolujte, zda hroty na konci prstů zajely přesně do polohovacích děr horního nože (obrázek 3, č. 2) a spodní plocha hřebene přečnívá asi 1 – 2 mm přes ostří horního nože (obrázek 8). Pak otáčejte regulačním šroubem přítlaku, dokud neucítíte odpor a pak jej vraťte cca o 1/8 otáčky. Při správném nasazení a utažení nedojde k poškození nožů. Také je důležité nože olejovat (viz. návod).
 • Zdeněk Černý - 7.9.2022
  Pro:
  S elektr.nůžkami FarmClipper jsem velmi spokojený, pro střední chov ovcí jsou naprosto dostatečné. Nože mi vydrželi 2 roky na 10 ovcí, nyní jsem si koupil nové a otupěle pošlu na nabroušení. Jsem zvědav jak budou stříhat.
  Proti:
  Nože jsou dobře tvrdé, ale zároveň i křehké. strojek mi jednou vypadl a krajní zub se ulomil. Moje vina, ale mohl to vydržet
  Shrnutí:
  super německý výrobek, hlavně nechejte tento strojek a nože na trhu. Je to kvalitní. Předchozí dva levné čínské mi odešly po jedné ovci. Jeden shořel a druhý se zadřel.
 • Pillerová Petra - 19.4.2021
  Pro:
  Jsme spokojení i se strojkem i s noži (malý chov). Nože máme třetí sezónu stále pěkně ostré.
  Proti:
  Jsou křehké, člověk se musí vyvarovat pádu strojku. Už nám při jednom stříhání, kdy se nám ovečka velmi vzpírala, jeden zub nožů ulomil, bo jsme byli nuceni strojek decentně odhodit do bezpečné vzdálenosti.
  Shrnutí:
  -

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Broušení nožů
  Jaroslav Vojtěch, 11.03.2019 14:01:37
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat na vaší nabídku broušení střihacích nožů. Pokud bych předal nože na jedné z vašich poboček (např. Jaroměř), je pak přičítána nějaká cena za dopravu? Dále by mě zajímalo, na jakém přípravku nože brousíte. Díky moc za odpověď.
  • RE: Broušení nožů
   Ondra, 11.03.2019 14:40:18
   Dobrý den, ano nože pro nabroušení můžete předat na pobočce v Jaroměři kam Vám je i zpět po nabroušení dodáme zdarma bez dopravného. V případě, že byste jsi přál nože poslat na adresu, tak se připočítá poštovné (150 Kč vč. DPH). Pro broušení se musí používat speciální bruska s hliníkovým kotoučem o specifickém profilu. Nože se nesmí brousit na magnetkách nebo jiných bruskách.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].