Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Sada komplet péče o kůži Effax, kufřík

Sada kompletní péče o kůži Effax.

  • V praktickém kufříku.
  • Vše v jednom pro péči o kůži. 
  • Neobsahuje parabeny.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80828
Sada komplet péče o kůži Effax, kufřík Sada komplet péče o kůži Effol, kufřík

735,54 Kč bez DPH

B

890,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80828
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 1,5

Sada produktů pro očetření kůže v praktickém kufříku. Vhodné k použití na cestách. Výrobky pečují o kůži, chrání ji, vyčistí do hloubky a dodají kůži lesk. Všechny výrobky neobsahují žádné parabeny. Sada obsahuje: Effax Leather-Combi 50 ml, Effax Leather-Balm 50 ml, Effax Boot-Polish 75 ml, Effax Speedy Leather-Shine, Effax Shoe Leštící kartáč, Soft Sponge, Effax Combi-Micro Cloth. 

Zákazníci také hledají jako: čištění na kůži Effax

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].