Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Rozbočovač AQUACRAFT®, Premium, Dual, na G3/4"-G1" závit a 1/2" rychlospojku

Rozbočovač je potažený měkkou protiskluzovou gumou pro komfortní použití. Má dvě samostatné nastavitelné spojky. Na hadici nebo časovač. Obě spojky mohou být použity současně.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 54713
Rozbočovač AQUACRAFT®, Premium, Dual, na G3/4
Rozbočovač AQUACRAFT®, Premium, Dual, na G3/4
Rozbočovač AQUACRAFT®, Premium, Dual, na G3/4

111,57 Kč bez DPH

C

135,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 54713
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,14
  • Značka: AquaCraft

Zákazníci také hledají jako: Aquacraft 550259

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].