Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Rám rozpěrný pro panely TEXAS, spodní díl

Rozpěrný rám zvyšuje pevnost naháněcí a manipulační uličky. Používá se s horními rozpěrnými rámy pro panely Texas. Šířka uličky při použití rámu je 75 cm.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 34351
Rám rozpěrný pro panely TEXAS, spodní díl Rám rozpěrný pro panely TEXAS, spodní díl

720,00 Kč bez DPH

C

871,20 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 34351
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 4,5
  • Značka: Bluetech s.r.o.

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].