Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Pytel na odpad 120 l

Vysoce odolný pytel z polyetylenu vhodný k odnosu odpadu, stavební suti, nebo na stěhování. Tuhý plastový pytle s rozměry 70x110 cm a objemem 120 litrů lze naplnit těžkými předměty.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44269
Pytel na odpad 120 l Pytel na odpad 120 l

17,00 Kč bez DPH

C

20,57 s DPH

Není skladem
Běžně do 10 dnů

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 44269
  • Balení: 1/5/50
  • Hmotnost v kg: 0,1

Zákazníci také hledají jako: pytel na suť

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].