Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Průchozí žlab pro tenzometrickou váhu pozink s kovovými lištami

Robustní průchozí žlab s kovovými lištami pro tenzometrické váhy FARMATIC D. Možnost využití vlastních panelů (rozměr panelu 2,40 m) a posuvných dveří. Zcela oddělen od zbytku hrazení.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 30361
Průchozí žlab pro tenzometrickou váhu pozink s kovovými lištami Průchozí žlab pro tenzometrickou váhu pozink s kovovými lištami
Průchozí žlab pro tenzometrickou váhu pozink s kovovými lištami Průchozí žlab pro tenzometrickou váhu pozink s kovovými lištami

12 000,00 Kč bez DPH

C

14 520,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 30361
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 167
  • Značka: Bluetech s.r.o.

Velmi robustní konstrukce - profi lovaný plech 5 mm, žárově zinkovaný. Podlaha s kovovými lištami snižuje riziko podklouznutí. Průchozí žlab lze postavit na ližiny tenzometrických vah provedení FARMATIC D. Součástí nejsou ohradní panely a posuvné dveře.

Součástí dodávky není:

Panel ohradní TEXAS pozink, 6 příček, výška 1,6 m, řetízek, délka 2,4 m (obj.č. 39240) - 2x
Dveře posuvné HOPSSA (obj.č. - 33521) - 2x

Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].