KAMIR

Přípravek odčervovací Verm-X pro koně, 250 g

Odčervovací přípravek na přírodní bázi ve formě malých granulek.

  • 100% přírodní bylinné složení.
  • Lehce stravitelný.
  • Vhodné pro koně citlivé na chemické látky. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 79014
Přípravek odčervovací Verm-X pro koně, 250 g Přípravek odčervovací Verm-X pro koně, 250 g
Přípravek odčervovací Verm-X pro koně, 250 g Přípravek odčervovací Verm-X pro koně, 250 g

520,87 Kč bez DPH

C

599,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 79014
  • Hmotnost v kg: 1,02

Verm-X® pro koně a poníky proti střevním parazitům, je složen ze směsí bylinných přísad, které obsahují komplex aktivních částic, používající se během stovek let. Udržuje všechny oblasti hygieny zažívacího traktu, ať už kontrolu nebo ochranu.

Kromě bylinek podporujících zažívací hygienu obsahuje Verm-X® i bylinky podporující proces čištění krve a udržování správné funkce střev a ztravého stavu srsti.

Při používání přípravku Verm-X® je vhodné, aby kontrola stolice (fekální okultní test) byla provedena 21 dní po posledním užití přípravku Verm-X®.

Složení

Allium sativum (česnek), Mentha piperita (máta peprná), Thymus vulgaris (tymián), Cinnamomum zeylanicum (skořice), Picrasma excelsa (quassia), Foeniculum vulgare (fenykl), Gallium aparine (svízel), Urtica dioica (kopřiva), Ulmus fulva (jilm), Inula helenium (oman), anýz, mikronizované řepné řízky, moučka z mořských řas, dicalcium phosphate, melasa, vitamin C.

Zákazníci také hledají jako: pasta na odčervení pro koně, odčervovací pasta pro koně

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].